ABOUT ME

glamorange-style-beauty-cooking-lifestyle-blog

Привіт!

Давайте знайомитись? Мене звати Леся, я косметичний шопоголік і занудний перфекціоніст.

Найбільші слабкості, проти яких не можу встояти, – засоби по догляду за шкірою і  парфуми. Я серйозно заморочуюсь на складі і  натуральності косметичних продуктів та витрачаю багато часу на вивчення етикеток. Мимоволі накопичила тонну корисної  інформації, якою ділюся зі своїми читачами.

Моя блогерська місія – зекономити ваш час на пошук якісної, безпечної та ефективної доглядової косметики.

У декоративній косметиці я не гуру і майстер-класи з мейкапу не проводжу. Все, що мені треба для дівочого щастя: туш, помада та олівець. Іншими “прибамбасами” користуюсь вкрай рідко. Спокійно ходжу по вулиці без макіяжу.

У моєму блозі ви знайдете здебільшого відгуки на косметику, замітки про моду і стиль, кулінарні рецепти, а ще почитаєте про життя-буття і подорожі.

Як і всі невтомні романтики, я люблю червоне вино з шоколадом, поезію, старі фільми, слухати джаз/блюз та фотографувати. Мрію об’їздити увесь світ і пустити коріння в найкрасивішому місці планети, хоча де воно знаходиться, поки не знаю.

Hello Lesya – затишний куточок, в якому я відпочиваю, працюю і ділюся з вами позитивом та всім, що мене надихає.

Якщо маєте до мене бізнес-пропозицію, питання чи просто хочете поспілкуватись, пишіть сюди: hellolesya.blog@gmail.com

*******

Hi everyone! Thank you so much for stopping by Hello Lesya blog .

My name is Lesya and I currently live in Kyiv, Ukraine. I’m a beauty shopaholic, perfectionist, style and food addict.

Like all dreamers I love red wine and dark chocolate, reading and writing poetry, watching old movies, listening to jazz and blues, traveling and taking photos.

Hello Lesya is a cozy corner where I share beauty products reviews, style and DIY ideas, recipes, happy moments from my life, travel reports and other nice things to inspire my readers.

For any commercial inquiries, if you have any questions or just want to chat, please email me at  hellolesya.blog@gmail.com