Scent of Spring 2018: Сoco Mademoiselle Intense Chanel

На годиннику 11.04 ранку, у вікно зазирає березневе сонце. Сонце! Нарешті! Як довго я його чекала… Під акомпанемент сонячних зайчиків, що виграють на стелі, розповім про свій аромат весни 2018. Я давно поглядала у бік Шанелівських парфумів, і вже придивилась була дещо них, та чоловік мене випередив і подарував новинку, про вихід якої я навіть не здогадувалась, бо за новинами світу краси і моди я активно не слідкую, і тепер мене частіше можна зустріти в іграшковому магазині, аніж у «Брокарді».

Coco Mademoiselle Intense Chanel

Новинка від дому Коко Шанель має назву Coco Mademoiselle Eau De Parfum Intense. Це, можна сказати, ремікс на «Мадмуазель» 2001 року, однак рука парфумерного алхіміка Олів’є Польжа тут добре почаклувала і змінила до невпізнанності. «Коко Мадмузель Інтенс» – це східно-деревний аромат, у піраміді якого на старті звучать Сицилійський апельсин, Калабрійський Бергамот та Лимон, на середині виструнчується горда троянда, розквітає жасмин і п’янко лоскочуть носа фрукти (я чую персики з абрикосами). Завершальним акордом є Пачулі, Боби Тонка, Мадагаскарська Ваніль, Лабданум і Білий Мускус.

Коли піднести флакон до носа,  то відчувається буйність та неприборканість характеру аромату, а ще аристократизм та деяка інтрига, яку хочеться негайно розплутати й пізнати. Цитруси в парфумі трохи підсушені й зацукровані, я їх чую не так сильно й довго, як ваніль та пачулі. Троянда розкривається делікатно й хвилююче, і цим дуже нагадує туалетну воду Delicate Rose від Trussardi, яку я носила в 2013 році.

Coco Mademoiselle Intense Chanel

Через 30 хвилин затесту на руці «Мадмуазель» щедро розсипається фруктами, і своїм абрикосово-персиковим натюрмортом знову таки нагадує мені Trussardi, але вже «Донну» в білосніжному флаконі (Trussardi Donna), яку я ніжно люблю. У «Донні», до речі, теж є цитруси, персики, жисмин і троянда, проте, вона звучить більш сонячно, вальяжно, курортно і по-італійськи, а «Мадмуазель Інтенс» вирізняється своім класичним французьким шармом і шлейфом, який хочеться вигулювати тісними центральними вулицями старого мегаполіса.

Якщо подивитися рекламний ролик з Кірою Найтлі, то можна побачити, що «Коко Мадмуазель» 2018 року підросла років на десять. «Мадмуазель» 2001-го – то прекрасна естетика двадцятилітніх юнок (до речі, я добре пам’таю, як на перших курсах університету його носила чарівна білявка, моя одногрупниця і добра товаришка Настя), а «Коко Мадмуазель Інтенс» – аромат тридцятилітніх, упевнених в собі дівиць, які добре володіють навиками спокуси та неінтуїтивно, а осмислено заманюють чоловіків у свої сіті.

Ваніль в  ароматі збалансована, від неї не сіпається око, як від Agent Provocateur Fatale. Хоча я зрозуміла, що не дуже люблю ванільні запахи, і останнім часом мене більше тягне на щось свіже і повітряне, але це точно не солодкий зефір 😊. Гадаю, новий аромат Шанель достойний стати окрасою туалетного столика, тим більше що дизайн флакона, мов розкішне і водночас лаконічне та просте вбрання великої Коко.