Підсумки і сюрпризи минулого року

Personal thoughts

Привітик, мої любі! Сьогодні я трішки посиджу з вами, поміркую над тим, яким був минулий рік і загадаю бажання на наступний. Помітила, що серед блогерів є цікава традиція підбивати підсумки минулого року і ділитися з читачами своїми досягненнями і планами. Мені не звично це робити, бо я взагалі більше люблю слухати новини від інших, аніж розповідати про свої, тим паче, коли їх небагато, а ще вони дуже і дуже сокровенні та приватні.

Минулий рік видався не надто насиченим на події, більшість вкрай важливих цілей мені не вдалося реалізувати через свою лінь і ще купу різних причин, якими ця лінь полюбляє виправдовуватись. Натомість доволі несподівано реалізувалися ті плани, що були відкладені в далекий ящик і чекали свого часу. І от цей щасливий час настав.

Cat1. Я перестала бути тривожним невротиком і дівчинкою з синдромом відмінниці, яка все робить задля найвищої оцінки, яку тобі можуть поставити оточуючі. Хоча найсуворіший цензор сидить всередині нас самих, ех… Однак вперше в житті мені стало начхати на думку інших (а інколи й самої себе) стосовно того, що я роблю чи не роблю та іншого дріб’язку, що раніше мене дуже турбував і не дозволяв у повній мірі бути собою. Коротше кажучи, я навчилася бути щасливою просто так, тут і тепер, без умов і без «якби».

Travel2. Мої мрії щодо розширення горизонтів власних уявлень про навколишній світ почали потроху збуватися. Ми з чоловіком виявились булочками, ліпленими з одного тіста, і однаково любимо романтику та пригоди. Тому пункт подорожей в нашому житті є і буде, незалежно від того, як часто і де ми зможемо їх реалізовувати. Позаминулого року ми зустріли Різдво у Чехії і хочемо, щоб подібні новорічні подорожі стали нашою сімейною традицією. Цього року збулася ще одна мрія – побачити Іспанію і погріти кісточки на березі моря. То була надзвичайна поїздка – ми походили багато де і класно відпочили. Здається, що вже краще й бути не може, але це до чергового турне. Я знаю людей, які не дуже розділяють і розуміють моє захоплення подорожами, адже це досить затратна справа. З цим важко не погодитись, однак, дехто прожив життя безвилазно, мов кріт, вкладаючи кошти в дім, обстановку, машину і ще бозна-що, навіть не уявляючи, скільки цікавого можна побачити хоча б тут, в Україні! Емоції, які ти отримуєш, коли нарешті відірвеш свій зад від дивана і понесеш його за межі своєї квартири, дійсно того варті. Ми з чоловіком дуже любимо смакувати приємними спогадами. Гадаю, це одна з важливих умов щасливого шлюбу – коли ти не обростаєш мохом біля телевізора, як стара діжка, а рухаєшся кудись і прагнеш до чогось. До речі, у нас телевізора немає :). Моя філософія і формула щастя – жити максимально просто, вільно, ні від кого незалежно, спати на матраці і при потребі з метою економії одягатись у секонді. Зате мінімум раз в рік проводити романтичні канікули зі склянкою екзотичного коктейлю, лежачи під пальмою і слухаючи хвилі блакитного океану. А якщо не під пальмою, то хоча б під українською смерекою.

Christmas mood

3. У мене з’явився нормальний фотік, і тепер я вчуся робити гарні фото, які б не лише прикрашали мій скромний блог, але й приносили естетичне задоволення. Ура!

20004. Повільними черепашиними темпами я назбирала 2000 друзів-підписників на своєму блозі. Першу і другу тисячу я не святкувала, але обіцяю, що на п’ятитисячний ювілей буде гучна гулянка.

Baby and motherhood5. Останньою найважливішою подією і новиною року, який минув, стало очікування поповнення в нашій родині. Всього лише за місяць я остаточно розпрощаюся зі своїм інфантилізмом і перейду до абсолютно нової для мене ролі мами. А кому цікаво, як я дізналася про свою вагітність і які відчуття мене дивували й супроводжували протягом останніх 8 місяців, розкажу в окремому пості.

Дякую, що розділили зі мною мої радощі :).

Advertisements

One thought on “Підсумки і сюрпризи минулого року

Comments are closed.