Довіряй, але перевіряй

інтернет-шопінг

Привіт, дівчата! Як у вас справи? Останні кілька тижнів у мене проходить інтенсивний шопінг всякої всячини для дому і не тільки. Та, мабуть, зірки стали якось не так у цей період, бо з п’яти моїх замовлень в різних Інтернет-магазинах три з них зуміли щось накосячити-наплутати, прислати не той товар. Вже голова йде обертом від розгрібання цих косяків і з’ясування стосунків з магазинами. Звісно, вони все виправляють, вдруге присилають своїх кур’єрів, але на це ж витрачається і час, і нерви. До речі, косячать переважно Київські магазини, провінційний сервіс хоч і скромніший (здебільшого замовлення доводиться робити по телефону, оскільки абсолютно «дубові» сайти не мають функції вибору товару за кольором чи розміром), однак уважніший.

Київський інтернет-магазин “Подушка” прислав мені не ту ковдру, яку я замовляла, що вияснилося вже після розпакування (за кольором визначити підміну було неможливо). Надіслана мені ковдра була дешевшою, тож звісно я затребувала свій товар, а цей забажала повернути. Замість звичних вибачень від менеджера магазину на мене посипалися нахабні запитання «А чому ви одразу не повернули ковдру кур’єру? Чому ви не звіряли артикули?» і ще щось на кшталт звинувачень в мою адресу і хамську інтонацію, яка ледь не зривалася на крик. Oh my God, я маю звіряти артикули по кожному з 10-ти куплених товарів? Друзі, а чим займаються ваші люди? Вправно рахують кеш? Та й звірка артикулів, як правило, нічого не гарантує. Одного разу мені прислали товар в упаковці з правильним артикулом, а всередині виявилось казна-що, що також довелося обмінювати. Але це ще не все, чим «здивував» мене магазин “Подушка” – наступного дня мені передзвонив менеджер і гордо сповістив, що заміна відбудеться в такий-то день, і що мені не доведеться ні за що платити. Уявляєте? Я маю бути вдячна, що мені не доведеться доплачувати магазину, який налажав, за повторний приїзд кур’єра, щоб мені повернули куплену мною ДОРОЖЧУ ковдру! Більш феєричного ідіотизму я не чула.

Мораль цієї басні, як казав, Крилов, така – погано, коли люди не на своєму місці працюють. Навіть в умовах економічної кризи і конкуренції, коли за кожного клієнта магазини мають битися, ми отримуємо гімно-сервіс, хамство і непрофесіоналізм.

На цій мінорній ноті піду заварю собі какао, закутаюся в ковдру і подивлюсь якусь позитивненьку комедію, щоб хоч трохи підняти собі настрій :). До речі, вже близько року я взяла собі за звичку дивитися фільми і серіали лише англійською мовою без титрів, і це дає свої плоди. І хоч я ще не подолала свій бар’єр впевнено говорити, то хоча б добре розумію сказане… О, яка краса – на вулиці знову йде сніжок! Зима цього року балує, нас, романтиків.

 

Advertisements

Posted by

Hello! My name is Lesya and I'm a beauty, style and lifestyle blogger from Kyiv, Ukraine. Hello Lesya blog is my cosy space where I share everything I love: reviews on cosmetics, outfits, food recipes, travel reports and so on. I write my blog in Ukrainian and English and hope you'll find there something interesting and inspiring.