My Birthday Presents Round-Up

Birthday presents
Black saffiano leather tote bag
1. Black saffiano leather tote by Ukrainian brand PoolParty
Make-up bag
2. Make-up bag by Ukrainian brand PoolParty
Power bank
3. Portable power bank

УкраїнськаEnglish

Нещодавно у мене був День народження. Я не звикла присвячувати цій даті багато уваги або святкувати гучно і весело. Зазвичай це затишні посиденьки з людьми (людиною), які мені близькі, відповіді на дзвінки тих, хто далеко і не забув про тебе.
Я добре пам’ятаю усі свої подарунки мало не з кожного Дня народження, бо з ними пов’язано багато приємних і навіть комічних спогадів.

Коли була зовсім малою, тато подарував мені ручного годинника з котом у червоних чоботях на циферблаті. Мені чомусь дуже захотілося дістати того кота, тож я безжально розбила свій подарунок молотком для відбивних, поцупленим з-під маминого носа на кухні. Мені тоді було 5 років.

У 6 років мама спекла смачний торт з вареним згущеним молоком і вишнями, виклавши ягодами зверху цифру 6 (традиція пекти торти у нас зберігалася довгий час). Здається, його неповторний смак я пам’ятаю й досі. Мама врізала великий шматок і попросила пригостити ним сусідку тьотю Олю, що жила поверхом нижче.

У тьоті Олі, яка дуже любила дітей, я була частим гостем. Влітку вона брала мене з собою до річки і вчила плавати (напевно, більшість дітей нашого села навчила плавати саме тьотя Оля). У 90-ті, коли ситро і жуйки вважалися справжніми делікатесами для малечі, її чоловік дядя Вітя готував солодкі напої з пакетиків «Юппі» (хтось іще пам’ятає, що це таке?) і газував їх спеціальним балоном. Влітку перед вікном тьоті Олі і дяді Віктора, як кошенята, юрбилися діти з нашого двору, і прямо з того вікна (це був перший поверх) велика щедра рука одна за одною видавала склянки і пригощала нас яскравим домашнім ситром з веселими бульбашками.

Мій візит із тортом виявився для тьоті Олі несподіванкою, і вона подарувала мені маленький флакончик своїх духів. У той же день я вилила на себе половину пляшки, а рештою покропила килими, що висіли на стінах у квартирі. Очевидно, вже тоді почали проявлятися мої дурні максималістські замашки. Мама вирішила не лупити мене за цей вчинок одразу, а що було наступного дня, я вже не пам’ятаю. Та квартиру ми провітрювали не менше тижня.

На 7 років сестра подарувала першу в моєму житті ляльку барбі в рожевій міні-сукні із довгим білим волоссям. Це було таке щастя, яке не описати словами. Уявіть собі – 94-й рік, коли мати ляльку барбі було так само круто, як сьогодні, наприклад, айфон.

А тато цілий день просидів у холодному гаражі, вийшовши звідти аж підвечір із цілим мішком власноруч змайстрованих дерев’яних меблів для тієї ляльки. Там було все – ліжка, диван з кріслами, шафа, сервант, стіл зі стільцями – міні-копії меблів із нашої квартири. Це один з кращих подарунків, які я коли-небуть отримувала, бо зроблені вони були з такою любов’ю!

У 8 років мій старший брат подарував мені симпатичного рожевого песика з довгими вухами. Ця іграшка довго була моєю улюбленицею, доки її не забрала собі котрась із моїх племінниць (дівчата, зізнавайтесь, хто це зробив?).

У 9 років на мій День народження випало стільки снігу, що ледве можна було вийти з хати (на той час ми вже переїхали до власного будинку). Гілки дерев важко посхилялися додолу, і погода була не по-осінньому святкова, бо нагадувала новорічну казку. Того дня вся сільська дітвора висипала на велику гірку, яку називали червоною, і з’їжджали хто на чому. Я, наприклад, на шматку клейонки. А ввечері до нас прийшла в гості сестра з чоловіком і подарували мені найкрасивішого у світі теплого светра зі сніжинками.

У 10 років один мій однокласник, з яким ми ніколи не дружили і при нагоді лупили одне одного, як навіжені, подарував мені касету з піснями Тані Буланової і якусь картинку у формі Червоної Шапочки, а ще підніс мого рюкзака з книжками додому. На деякий час між нами було негласно укладено перемир’я.

В 11 чи 12 років моя шкільна подруга подарувала першу в моєму житті косметику – умивалку, тонік і ще щось подібне. А оскільки я ще з дитинства обожнювала косметику і часто цупила її у своєї старшої сестри, то цей подарунок запам’ятався мені надовго.

У студентські роки, приблизно на 2 курсі, моя подруга і одногрупниця подарувала парфуми Rock’n Rose від Valentino. До того я подібними люксовими речами не те що не користувалась, але й в руках ніколи не тримала. Дуже шкодую, що не зберегла пляшечку на згадку.

По завершенню інституту батьки подарували мені елегантні сережки (досі я не любила носити і ніколи не носила прикраси).

А першого золотого перстня в моєму житті з красивим смарагдом отримала позаминулого року від свого чоловіка. І перший iPad також. Взагалі я не йду в ногу з різними технічними новинками, бо мої філологічні мізки до високих технологій абсолютно байдужі, і я нічогісінько у цьому не тямлю. А як можна хотіти чогось, не вникаючи, що це, або ж треба воно тобі чи ні? Але живучи з людиною-технарем, поступово і мимоволі починаєш знайомитися з новою тобі реальністю.

Минулого року отримала в подарунок дві кулінарні книги десертів. З того часу моя вправність з випікання солодощів виросла на голову. А з нею на кілька см виросла і моя талія :).

У цьому році маю такі подарунки: чорну сумку зі шкіри саф’яно і косметичку від українського бренду PoolParty (дуже ним задоволена) – так би мовити, подарунок «на замовлення», а також подарунок-несподіванку – портативний пристрій для зарядки телефону/айпеда, котрий можна завжди носити в сумці чи брати з собою у подорожі – річ надзвичайно корисна.

Але серед матеріальних подарунків, є ще й інші – ті, які завжди безцінні, які ти чекаєш із року в рік, і які розчулюють тебе до глибини душі. Одним із них є телефонний дзвінок моєї вчительки української мови і літератури. З того часу, як я переїхала навчатися і жити до Києва, от уже 11 років поспіль, кожного року моє серце зворушує той самий довгожданий дзвінок і найтепліші слова, які окрилюють та надихають.

Друзі, а які подарунки запам’яталися найбільше вам?

На початок

Hi, there! I had my Birthday a few days ago and received many warmest greetings and gifts, especially from my dearest husband.

I love minimalistic trend, black and white colors which are all the fashion during last years. A black leather tote and a cosmetic bag by Ukrainian brand PoolParty were the most wanted things from my wish-list. I love the quality of PoolParty accessories and very proud of our fashion industry that is developing so quickly. And a stylish white portable charger for phone/iPad by Cager is one more special and unpredictable gift that I want to share with you guys. It’s really very useful thing when you are far from your home and need to charge your gadgets immediately. Love all these so much!
And what are your favorite Birthday gifts, friends?

Top

Advertisements

2 thoughts on “My Birthday Presents Round-Up

  1. You can’t beat black and white and for me the addition of a bit of ‘glitter’ for my birthday would be perfect! Thanks for following my blog.. x

Comments are closed.