Take Me There: Morocco

Window in Morocco

Water

Garden in Morocco

Plants in Morocco

orange wall

oranges

Beach in Morocco

Blues in Morocco

Blue wall and window

Blue architecture in Morocco

Water

pink architecture

White cat

Handmade pottery

Bright walls

Waterfall

Desert

Sex and the City 2

spices-market-Morocco

Sex and the City 2 movie

Tigmi hotel

EnglishУкраїнська

I often saw in my dreams different countries of the world which I never visited and never heard before. I saw Andorra with its beautiful mountains and more. When I woke up in the morning I checked the information about it on the Internet and was overwhelmed that my dream showed me all about this small country.

But Morocco is one of the best destinations I really wish to visit. I would like to see the crowded markets of Marrakech and colorful local architecture, to buy liters of natural Argan oil with tones of fresh juicy oranges.

I recommend you to watch a few movies, which were filmed in Morocco, to inspire yourself by the beauty of this wonderful country: ‘’Morocco’’ (1930), ‘’The Jewel of the Nile’’ (1985), ‘’Marrakech Express’’ (1998), ‘’Sahara’’ (2005), ‘’Sex and the City 2’’ (2010), ‘’Queen of the Desert’ (2015).

Images are taken from Pinterest and Flickr.
Top

Мені часто сняться інші країни, в яких я ніколи не була і про які мало чула, якісь люди, що говорять іншою мовою, і казково-мальовничі пейзажі. Одного разу мені наснилася маленька країна Андорра – весна, смарагдова трава, що пробивається крізь талий сніг, якесь затишне містечко з невисокими дерев’яними будиночками, гори з білими вершинами і сліпучо-яскраве сонце. Я точно знала, що це Андорра, і ходила від будинку до будинку, шукаючи свій готель. Я не дуже сильна в географії, і мало знала про цю країну (максимум інформації видав мій сон), але прокинувшись зранку, я відкрила Інтернет, щоб поглянути, що ж наснилося мені тієї ночі. Здивуванню не було меж, бо, виявляється, Андорра – великий гірськолижний курорт, і там дійсно є гори і дуже гарна природа, особливо навесні. Побачені фото в точності відтворювали мій сон. Цікаво, чи моя душа злітала туди, доки я спала, чи на мене ще чекає ця неймовірна подорож, але вже наяву?

Але є одна країна, яку я давно дуже хочу відвідати, та на жаль, вона мені навіть не сниться. Це Марокко. Мрію вдихнути терпкий аромат спецій на місцевих базарчиках, помилуватися красою Північно-Африканської природи, накупити арганової олії та побачити унікальну рожеву архітектуру Марракешу.

Колись давно, вперше передивившись пригодницьку комедію з Майклом Дугласом і Кетлін Тернер «Перлина Нілу», я закохалася в цей фільм, особливо в його екзотичні південні локації. А згодом дізналась, що зйомки і знаменитий кульмінаційний епізод – втеча героїв на літаку – відбувалися якраз у Марокко. Подвійна причина, щоб ще більше мріяти про подорож до цієї країни.

Фільми, які рекомендую подивитися, щоб надихнутися атмосферою і краєвидами Марокко:

  1. ‘’Morocco’’ (“Марокко”) (1930) – спеціально для любителів чорно-білого кіно з Марлен Дітріх у головній ролі.
  2. ‘’The Jewel of the Nile’’ (“Перлина Нілу”) (1985) – незабутня класика комедійного жанру кінця 80-х – початку 90-х років з Майклом Дугласом та Кетлін Тернер. Суперфільм. Тут є все – і пристрасне кохання, і пригоди, і екзотика, і авантюрний сюжет. Запасіться бокалом хорошого вина або хоча б попкорном – і чудовий кіновечір вам гарантовано.
  3. ‘’Marrakech Express’’ (“Експрес в Марракеш”) (1998) – досить хороша мелодрама з Кейт Уінслет.
  4. ‘’Sahara’’ (“Сахара”) (2005) – цікавий та веселий пригодницький фільм з Пенелопою Крус у головній ролі.
  5. ‘’Sex and the city 2’’ (“Секс і Місто”, частина 2) (2010) – без коментарів. Фільм, на якому виросло ціле покоління підлітків 2000-х років і не тільки. Ікона стилю Кері Бредшоу з подружками відправляється до Близького Сходу, де зустрічає своє старе кохання, а Саманта не перестає смішити своєю неперевершеною харизмою та почуттям гумору. Розкішні пейзажі, кращі готельні номери, сонце і пустеля – все в одному улюбленому фільмі моєї сучасності. Фактична локація фільму – Марокко (дізналась про це нещодавно і приємно вражена, тому передивляюся стрічку знову).
  6. ‘’Queen of the Desert’ (“Королева пустелі”) (2015) – чудова романтично-пригодницька драма з Ніколь Кідман. Достойна актриса і не менш достойний сюжет, неперевершену атмосферу якого підігріває палаюче сонце безкрайньої пустелі Сахара.

Зображеня взяті із Pinterest і Flickr.

На початок

signature

Advertisements

15 thoughts on “Take Me There: Morocco

  1. I went there a couple of years ago and it is indeed very pretty 🙂 I saw Marakech and the “souks” or markets were so impressive!

  2. Hey there! I recently tagged you for the songtag on my blog, but totally forgot to mention it to everybody. Love your blog, btw! x Lisanne

Comments are closed.