What’s In My Bag?

Beauty essentials

Makeup brush
Makeup brush
Teeth floss
Teeth floss
Pink lipstick
Lipstick
Mineral powder
Mineral powder
Time Plus foundation
Foundation
Dead Sea Local Drying Lotion
Local drying lotion

EnglishУкраїнська

Hi, my dear readers!I was absent for a few days because of one unpleasant reason. I’ve got a cold and now I’m laying in my bed and drinking warm herbal tea with honey. Today I’d like to talk about my must-have beauty products.

I never wear too much makeup and feel myself comfortable without makeup. I think everybody should love their natural beauty. Of course, I have some cosmetics for ‘’special’ events’’ and I want to show you my old ‘’treasures’’ or what’s in my bag.

 1. Makeup brush. Its very old thing. My older sister gifted to me this brush 16 years ago. I don’t know the brand name, but know that it was bought in Cyprus.
 2. Teeth floss.
 3. Lipstick by Ninelle № 344 (Spanish brand). I bought it a year ago. This is an excellent budget lipstick with moisturizing properties. Its color is something between pink and nude.
 4. Mineral powder Perfect Cover Make-up by Ninelle (№ 21). This is very light powder, that doesn’t make ‘’a mask effect’’ on my skin. The powder by Ninelle is good for all types of skin, and suits even for oily skin. It has mattifying properties and doesn’t overdry my face.
 5. Foundation by Seventeen (№4). I’ve been using it for a long time, especially in autumn and winter. This foundation doesn’t contain any oils and it’s so good for oily skin types.
 6. Dead Sea Local Drying Lotion against blemished areas for oily skin (by Fresh Look). It contains herbal extracts and zinc and purifies the skin very good. This is my first aid product. I use it in the evening and leave on overnight. In the morning all blemishes disappear and my problem skin zones look healthy and clean.

Top

Привіт, друзі! Вже кілька днів поспіль відігріваюсь теплим чаєм, бо трішки застудилась. Сподіваюсь, що я недовго валятимуся під ковдрою, бо хворіти майже кожного місяця якось не дуже приємно.

Не пам’ятаю, чи казала вам, чи ні – я не є косметичним гуру, а тим більше фанатиком мейкапу. Я спокійно ходжу містом ненафарбована, бо так мені комфортно. Я не люблю привертати до себе увагу, бо за таким викликом практично  завжди мусить стояти якийсь мотив. Або ти кажеш оточуючим: «Дивіться, яка я класна», або ти кажеш це своєму «я». Але макіяж не привід робити собі комплементи, якщо у тебе немає комплексів щодо зовнішності. А їх не повинно бути ні в кого – бо чим більше людина не схожа на інших, тим більше її врода відхиляється від загальноприйнятих стандартів, тим більше в ній унікальності, свободи і природнього магнетизму. До чого все це я кажу? А, згадала – не бійтеся ходити без макіяжу, не ховайте свою справжність, бо  бути собою – це дійсно круто.

Ой, щось я відхилилася від теми. Багато хто з блогерів показує свою косметичку. Мені й самій цікаво часом підглянути, що там у кого є, чого немає у мене J. Тож вирішила дістати свої старі як світ трофеї і сказати кілька слів про них.

 1. Щіточка для макіяжу з натурального ворсу у сріблястому футлярі. Це дуже особлива річ – вона в мене одна-єдина і неповторна. Знаєте, скільки їй років? Шістнадцять! Колись давно, коли я була безтурботним підлітком, мені її подарувала сестра. З того часу я з цією щіткою нерозлучна. Нею дуже зручно наносити мінеральну пудру і праймер. На жаль, я не знаю, що це за фірма, але точно знаю, що вона була привезена моїй сестрі в подарунок від її подруги з далекого Кіпру.
 2. Нитка для зубів. Беру з собою скрізь, куди б не подорожувала.
 3. Помада іспанської марки Ninelle № 344 у прорезиненому рожевому футлярі. У неї вже непрезентабельний вигляд, бо купувала її рік тому і вже майже всю використала. Хороша бюджетна помада – не скочується, не сушить (навіть трішки зволожує). Стійкість має поганеньку, але вона й не з тієї серії. Має трішки «бальзамну» текстуру, чим дуже нагадує помади Lumene. Колір у неї – щось між теплим рожевим і нюдовим – спокійний і ніжний.
 4. Мінеральна пудра Perfect Cover Make-up від Ninelle (№ 21). У коробці вона дуже щільно спресована, а тому не розсипається і не кришиться. Легка, приємна на шкірі – її не відчуваєш взагалі, ефекту «маски», який колись створювала мінеральна пудра Lumene, немає. Непогано матує шкіру, але ненадовго. Для зими – так, для літа – не дуже, бо ефекту буде мало. Принаймні на жирній та комбінованій шкірі, як у мене.
 5. Тональний крем Time Plus від Seventeen (№4). Це не перший мій флакон. Уже впродовж кількох років користуюсь цим кремом. Що мені в ньому подобається – він нежирний і рідкий за текстурою, а тому дуже-дуже легкий. Також він має захист від ультрафіолету. Хороший недорогий кремик – рекомендую.
 6. Підсушуючий льсьйон для проблемних ділянок шкіри від Fresh Look. Містить цинк та рослинні екстракти, що знімають запалення (прищі). Цей лосьйон наноситься спеціальною лопаткою точково. Користуватися ним краще на ніч, бо його дуже видно на шкірі, і він, висихаючи, починає осипатися.

На початок

signature

Advertisements

12 thoughts on “What’s In My Bag?

Comments are closed.