From Hate To Love Is Only One Step

Si Intense by Giorgio Armani

Si Intense by Giorgio Armani

 

 

EnglishУкраїнська | Русский

Hello, beauties! I’m so glad to see you here! Today you have a chance to look inside my beauty bag and see the fragrance I wear this autumn. This is Si Intense by Giorgio Armani.

I bought this fragrance last November, and since time I didn’t use it. I realized that it was my greatest mistake to buy such deep, intense and amber scent. I felt a headache when wore it and hated its smell.

But this autumn something strange has occurred with my nose and I really felt in love with Si Intense. I don’t feel sugary and bitter notes any more. But delicate osmanthus, rose, mandarin and currant drive me crazy every time I close my eyes and scent the perfumes aroma. It is very rich and long-lasting (I feel the scent for almost two or three days on my cloths).

The fragrance suits perfectly for evening and night or special occasions.

And what perfumes are you wearing this fall, guys?
Top

****************************************************************

Привіт, мої любі! Відтепер я ділитимуся з вами думками про парфуми, що  живуть на моєму туалетному столику та в моїх мріях. Звісно, я не «ас» у парфумерній справі, однак дуже люблю хороші аромати. Думаю, мої відгуки вам будуть цікаві.

Я ніколи не намагалася обрати якогось улюбленця. Моя любов до ароматів полігамна і нагадує круговерть шалених і пристрасних романів без жодних зобов’язань, але з гарними спогадами. Сьогодні мені може подобатися красень із цитрусово-квітковими нотами, а завтра землистий чи деревний.

Минулого року моя хвилинна пристрасть до розкішних, як чорний оксамит, парфумів Si Intense від Giorgio Armani згасла, як зірка в безмежній галактиці. Був листопад, і то була найкоротша моя любов. Окрилена щастям своєї покупки, я випурхнула з магазину й полетіла додому святкувати день Народження. Цей аромат особливо пасував до моєї чорно-білої сукні з напуском у стилі Діани фон Фюрстенберг.

Однак вдома я відчула, що парфуми занадто важкі і бальзамні для мене – too intense…З того часу я ними практично не користувалася, але лише милувалася екстравагантним флаконом, немов шедевром Малевича, і намагалася побачити в них якийсь новий і близький мені зміст. Мої рецептори вперто не хотіли здаватися і приймати його. Часом мене відверто нудило від гіркоти бергамоту і полину, що входять до складу композиції…В такій боротьбі а-ля «важко нести, шкода викинути» ми прожили майже рік.

Однак у жовтні цього року сталося якесь диво. Пристрасний італієць, напевно, таки знайшов ключ від мого серця, і я знову відчуваю магію Si Intense на собі. Це любов із другого погляду – більш виважена і зріла. Любов, яку більше не хочеться відпускати зі своїх обіймів.

Що ж являють собою парфуми Si Intense? За що їх можна полюбити і зненавидіти? По-перше, ці парфуми більше люблять тіло, ніж одяг. На тканині вони звучать дещо грубіше.

Умовно аромат відносять до категорії фруктово-шипрові. Але це не той шипр, що б’є по голові своєю різкою, тягнучою землистістю.

Парфуми, як справжня театральна драма – емоційна й чуттєва буря. У перші хвилини нанесення емоції аромату зашкалюють – тут грає благородне листя смородини, соковитий і свіжий мандарин, енергійний бергамот і фрезія.  Особливо відчутна цитрусова нота й бергамот, за яким соромливо ховається листя смородини. Ягід практично не відчуваю.

Всередині спектаклю на сцені з’являється неролі (масло з квітів гіркого апельсину) в дуеті із самовпевненим полином, а також троянда і фруктово-солодкий османтус, що нагадує мені абрикосове варення.

На поклон в самому кінці виходять пачулі, висушене італійським сонцем дерево та ваніль. Ванільна нота у парфумах дуже збалансована, тонка, ненав’язлива і неприторна.

Парфуми Si Intense ідеальні для глибокої осені та зими. Вони теплі, як кашемір, і довго носяться. Я відчуваю їхній аромат на одязі навіть через два-три дні. Небуденність парфумів зобов’язує, тому вони не йдуть на жодні компроміси. З таким ароматом не одягнеш кросівки і пуховик – лише чорну сукню з найтоншого шовку і довге класичне пальто.

Найкраще одягати його, як тільки місто опиниться в обіймах сутінків.

А що ви носите цієї осені?
На початок

*********************************************************

Привет, мои дорогие! Я решила разбавить свои бьюти-заметки мыслями о парфюмах, живущих на моем туалетном столике и в моих мечтах. Конечно, я не «ас» в парфюмерном деле, но очень люблю хорошие ароматы. Думаю, мои отзывы вам будут полезны.

У меня никогда не было любимца. Моя любовь к ароматам полигамная и напоминает круговорот безумных и страстных романов без обязательств, но с хорошими воспоминаниями. Сегодня мне может нравиться красавец с цитрусово-цветочными нотами, а завтра землистый или древесный.

В прошлом году минутная страсть к роскошной, как черный бархат, парфюмированной воде Si Intense от Giorgio Armani погасла, как звезда в бесконечной галактике. Это была самая короткая моя любовь и ошибка ноября. Окрыленная счастьем своей покупки, я выпорхнула из магазина и полетела домой праздновать свой день Рождения. Этот аромат особенно подходил к моему черно-белому платью с запАхом в стиле Дианы фон Фюрстенберг.

Однако дома я почувствовала, что духи слишком тяжелые для меня – too intense … С тех пор я ими практически не пользовалась, а только любовалась экстравагантным флаконом, как шедевром Малевича, и пыталась увидеть в них хоть какое-то новое и близкое мне содержание. Рецепторы упорно не хотели сдаваться и принимать его. Иногда меня откровенно тошнило от горечи бергамота и полыни, входящих в состав композиции … В такой борьбе а-ля «тяжело нести, жалко выбросить» мы прожили почти год.

Однако в октябре этого года произошло чудо. Страстный итальянец нашел ключ от моего сердца, и я снова чувствую магию Si Intense на себе. Это любовь со второго взгляда – более взвешенная и зрелая. Любовь, которую больше не хочется отпускать из своих объятий.

Что же представляет собой парфюм Si Intense? За что его можно полюбить и возненавидеть? Во-первых, этот парфюм, как мне показалось, не терпит одежду. Он гораздо нежнее и более страстно раскрывается на коже.

Аромат относят к категории фруктово-шипровые. Но это не тот шипр, который бьет по голове своей резкой, вязкой землистостью.

Этот парфюм, как настоящая театральная драма – эмоциональная и чувственная буря. В первые минуты нанесения эмоции аромата зашкаливают – здесь играют благородное листья смородины, сочный и свежий мандарин, энергичный бергамот и фрезия. Особенно ощутима цитрусовая нота и бергамот, за которым стыдливо прячутся листья смородины. Ягод не чувствую.

Посредине спектакля на сцену врывается нероли (масло из цветов горького апельсина) в дуэте с самоуверенной полынью, а также роза и фруктово-сладкий османтус, напоминающий мне абрикосовое варенье.

В самом конце на поклон  выходят пачули, высушенное итальянским солнцем дерево и ваниль. Ванильная нота в парфюме очень сбалансированная, тонкая, ненавязчивая и не приторная.

Аромат Si Intense идеален для глубокой осени и зимы. Он теплый, как кашемир, и долго носится. Я чувствую его на одежде даже через два-три дня. Парфюм очень обязывает и не идет на компромиссы. С ним не наденешь кроссовки и пуховик – только черное платье из тончайшего шелка и длинное классическое пальто.

Лучше всего носить его, как только на город спустятся сумерки.

А что вы носите этой осенью?
В начало