My September Beauty Buys

now-avocado-oil-wild-mega-volume-mascara-max-factor-madre-labs-unscented-hand-cream-glamorange

Hi, beauties! September has passed so quickly! I will really miss for the warm autumn sun :(.

It was remarkable month with unreal hot days, sweet apples on my table, vivid flowers near our house and my beauty shopping, of course.

**********************************************************************

Привітик, красуні! Слухайте, як же швидко промайнув вересень…Ще не встигла насолодитися лагідним сонечком, а тут бац – за вікном розгулює пронизливий вітер, на порозі жовтень, і я вже дістала з шафи зимові рукавиці (перевірити, чи міль не з’їла :)).

Чим мені запам’ятався цей місяць? Аномальним теплом, пахучими червонобокими яблуками, милими квітами, які щедро зацвіли під будинком і, звичайно, поповненням у косметичці. Заінтригувала? Внизу – звіт про мої покупки.

************************************************************************

Приветик, красавицы! Слушайте, как же все-таки быстро закончился сентябрь…Еще не успела насладиться теплым солнышком, а тут бац – и за окном разгуливает холодный ветер, на пороге октябрь, и я даже достала из шкафа зимние рукавицы (проверить, не съела ли моль :)).

Чем мне запомнился этот месяц? Аномальным теплом, краснощекими яблоками, милыми цветами на клумбе под домом и, конечно же, пополнением в моей косметичке. Заинтриговала? Далее – обзор моих покупок.

asters

madre-labs-unscented-hand-cream

madre-labs-unscented-hand-cream-glamorange

1. Unscented Hand Cream (Madre Labs) with Argan oil. It contains long list of natural extracts and oils. I’ve bought this product on iherb at discounted price of 0.10 USD per one unit. If I could I would buy even more ones, but the second item was at regular price, unfortunately.

****************************************************************************

1. Неароматизований крем для рук з аргановою олією від Madre Labs. Хвалений-неперехвалений на iherb, підкупив своїм натуральним складом, наявністю кількох зволожуючих олій (арганової, кунжутної, авокадо, кокосової, ши, жожоба), фруктових екстрактів, соку алое та відсутністю запашників. Ціна крему для небалуваного українського споживача немаленька – майже 8 y.e. Однак мені пощастило вихватити його  за шаленою знижкою. Якби можна було, купила б кілька тюбиків, але ні – за акційною ціною дозволяють лише один. І це щастя я подарувала своїй старшій племінниці на день Народження разом із бальзамом для губ EOS.

****************************************************************************

1. Неароматизированный крем для рук с аргановым маслом от Madre Labs. Очень хваленый на iherb, подкупил своим натуральным составом, наличием нескольких увлажняющих масел (арганового, кунжутного, авокадо, кокосового, ши, жожоба), фруктовых экстрактов, сока алоэ и отсутствием отдушек. Цена крема для небалованного украинского потребителя немаленькая – почти 8 y.e. Однако мне повезло выхватить его с огромной скидкой. Очень хотела купить несколько тюбиков, но акционная цена распространялась только на одну единицу товара. И это счастье я подарила своей старшей племяннице на день Рождения вместе с бальзамом для губ EOS.

wild-mega-volume-mascara-max-factor

2. Wild Mega Volume Mascara by Max Factor. It is a good mascara for those, who prefer natural look without the effect of false eyelashes.

********************************************************************

2. Туш для вій Wild Mega Volume від Max Factor. Хороша туш для тих, хто не любить ефекту накладних вій і більше поважає “натуральний” мейкап. Жодних чудес від неї не слід чекати, але я купую цю туш уже втретє. Чому? Бо вона дуже природньо виглядає, не склеює вії, не подразнює очі і не обсипається.

*********************************************************************

2. Тушь для ресниц Wild Mega Volume от  Max Factor. Хорошая тушь для тех, кто не любит эффекта накладных ресниц и больше уважает “натуральный” макияж. Никаких чудес от нее ожидать не стоит, но я покупаю эту тушь уже третий раз. Почему? Потому что она очень естественно выглядит, не склеивает ресницы, не раздражает глаза и не осыпается.

cactus-glamorange-blog

now-avocado-oil-glamorange

3. Avocado oil. I’ve bought it for hair treatment and for making facial masks, but haven’t tried yet.

***********************************************************************

3. Олія авокадо. Чесно скажу, що ще не користувалася нею. Купила її, аби убити двох зайців – збагачувати кондиціонер для волосся і додавати у маски для обличчя. До цього продукту  ми ще повернемося згодом, коли протестую його і матиму особисті враження.

************************************************************************

3. Масло авокадо. Честно скажу, что еще не пользовалась им. Купила, чтобы убить двух зайцев – обогащать кондиционер для волос и добавлять в маски для лица. К этому продукту мы еще вернемся позже, когда попробую его в деле и смогу поделиться впечатлениями.

2 thoughts on “My September Beauty Buys

Comments are closed.